Underground fist 2

06.11.2011 10:42

Máme za sebou akci Underground fist 2, na které jsme měli široké zastoupení.

Jako první barvy našeho klubu reprezentoval Karviňák, který podlehl svému soupeři ve druhém kole, kdy zápas po úderech na zemi ukončil rozhodčí.

Dalším zástupcem MMA Brno byl Standa, který se, ač původem zápasník volnostylař, nebál jít se svým soupeřem do velice tvrdých výměn a každou chvíli to vypadalo, že jeden z bojovníků podlehne. Štěstí se bohužel přiklonilo na stranu soupeře, a tak Standa odešel poražen, ale rozhodně se nemá za co stydět, Jeden z diváků tento zápas přirovnal k zápasu Manhoef – Cyborg v Českých poměrech.

V pořadí třetím naším reprezentantem byl Petr Dohnal, který svého soupeře totálně deklasoval v postoji velice tvrdými kopy a údery, avšak se mu nedařilo jej ukončit, a tak po dvou kolech, kdy Petrův soupeř ustál obrovské bití, rozhodli rozhodčí jednoznačně pro Petra.

Posledním našim zástupcem byl Tomáš, jehož soupeř navážil 118 Kg a byl nejtěžším účastníkem celé akce. Tomáš si svého soupeře pohlídal v postoji a uštědřil mu dávku tvrdých úderů, jeho soupeř ho však svázal a po krátkém přetahování v klinči, kdy se Tom několikrát pěkně trefil kolenem, se zápas přesunul na zem, kde v relativně pasivním duchu pokračoval až do konce prvního kola. V kole druhém již Tomáš v postoji nedaroval svému soupeři ani milimetr klece a trefil soupeře několika tvrdými údery, po kterých byl jeho soupeř silně otřesen a začal couvat ke kleci. Tomáš ukázal, že si je svou dominancí natolik jistý tím, že se pokusil o naskočený hi-kick, bohužel se jeho soupeř stihl na poslední chvíli zakrýt a opřít do krytu, takže Tomáš podklouzl a skončil na zemi. Tomáš však rychle soupeře sweepnul a postavil se zpět do postoje. V postoji pak svého soka opět začal bombardovat tvrdými údery, ten se snažil zakrýt do želvy a v této pozici inkasoval dále do té doby, než Tomáš opět solidárně upozornil rozhodčího na to, že se jeho soupeř již nezvládá krýt a ten zápas ukončil.

Ze zápasového hlediska se večer opravdu povedl a opravdu bylo na co se koukat. Bohužel po organizační stránce to již tak růžově nevypadalo, protože několika naším zástupcům změnili několikrát soupeře a dokonce nastala situace, že bojovníkovi, který se tvrdě a usilovně připravoval na zápas MMA nabídli zápas pouze v grapplingu, protože se jeho soupeř na poslední chvíli rozhodl, že se na MMA necítí. Takovéto situace velice škodí nejen bojovníkům, ale sportu jako takovému!


SEO optimalizace webu pro vyhledávače | MMA BRNO