MMAA Aréna

07.10.2012 11:56

 

Minulou neděli se v Tipsport aréně v Praze konala první akce nové MMA asociace v České Republice MMAA s názvem Aréna.

Jednalo se o jednu z největších akcí u nás vůbec, atak samozřejmě nesmělo chybět ani MMA Brno.

Z našeho klubu se původně měli představit dva zástupci, ale jeden z nejlepších zápasníku těžké váhy u nás Tomáš Pojer se při přípravě na tento turnaj zranil a bohužel zranění bylo natolik vážné, že musel svůj start na této akci zrušit. MMA Brno tak reprezentoval pouze Martin „Karviňák“ Burkot, který nastoupil proti velice kvalitnímu a komplexnímu soupeři z SKS Aréna Kladno. Tvrdá tréninková příprava se vyplatila a Karviňákovi se v tomto zápase podařilo zvítězit pákou v prvním kole. Fotky ze zápasu jsou k dispozici ve foto galerii.

Na akci se představil také zástupce pražského Monster gymu Makhmud Muradov, který se utkal proti Kamilu Cibinskému z OFA Bratislava. Makhmud svého soupeře trefil několika tvrdými ranami přímo do brady, ale jeho soupeř tyto rány ustál a podařilo se mu po úspěšném porazu pražského zápasníka dobře zakontrovat a vyhrát toto utkání arm barem.

Organizátoři akce, mezi které patřil i André Reinders, čerpali inspiraci především u velkých amerických asociací, atak obrovské obrazovky, replay zajímavých částí zapasů, světelná show a medailónky vybraných zápasníku byly samozřejmostí. Celkově se akce velice povedla a dle dostupných informací se na akci přišlo podívat zhruba 3700 diváků, což je pro podobnou akci v ČR obrovský úspěch. 


SEO optimalizace webu pro vyhledávače | MMA BRNO