Cesta do pekla 25.5

26.05.2013 18:28

 

Včera jsme se zúčastnili akce Fight aréna - Cesta do pekla 4 pořádané kluby MMA HK a MMA gym HK pod záštitou organizace MMAA v Hradci Králové. Akce byla velice dobře připravena bez zbytečných průtahů a diváci se mohli těšit na celkem 22 zápasů v kleci s účastí klubů z celé republiky.  

Náš klub reprezentovali Erik Franko, Adrian „Babica“ Hron, Lukáš „Kapusta“ Vičánek a Milan Repák. Jako první přišel na řadu Erik, jehož soupeř byl z domácího oddílu a dle jeho bojového projevu se dalo usuzovat, že bude chtít zápasit hlavně v postoji. Erikovi se však povedlo jej v obou kolech dostat na zem a tam bodovat úspěšným ground and pound díky kterému byl rozhodčí nucen tento duel ukončit v půlce druhého kola.

Po Erikovi přišel na řadu Adrian a jeho zápas probíhal velice podobně jako Erikův s tím rozdílem, že jeho soupeř jeho tvrdé údery na zemi ustál, atak Adrian zvítězil jednoznačně na body.

Dalším našim reprezentantem byl Lukáš, který svůj zápas začal ve stejném duchu, jako jeho předchůdci. Byl to však jeho první zápas a ukázalo se, že stejně jako mnohem zkušenější borci i on poté, co ucítil, že jeho gnp začíná být úspěšné, přestal myslet na taktiku a na nutnosti udržení pozice a snažil se svého soupeře za každou cenu ukončit. To jej však stálo ztrátu pozice a zápas byl přenesen do postoje, kde jej soupeř složil vysokým kopem k zemi. Lukáš po dopadu na zem blesku rychle zareagoval a soupeře dostal k zemi, situace po vysokém kopu však způsobila v kleci mírný zmatek a lékař tento zápas ukončil. Lukáš sice prohrál, ale získal cenné zkušenosti do budoucna.

Posledním zástupcem našeho klubu byl Milan, který po celou cestu a do posledních chvil nejevil žedné známky nervozity, tato nervozita se však projevila ve chvíli, kdy zápas začal a Milan byl úplně mimo sebe a inkasoval od svého soupeře hodně tvrdých úderu v postoji i na zemi a rozhodčí tento duel ukončil po soupeřově gnp 10 sekund před koncem prvního kola v tomto kole však Milan ukázal obrovské srdce. Každý kdo s Milanem spároval, ví, že je schopen lepšího výkonu a za jeho selháním stojí jistě psychika.

Všichni zápasníci reprezentovali klub se ctí a můžu hrdě říct, že zápasy členů MMA Brno nenechali klidného ani jednoho s přítomných diváků a patřily k tomu nejlepšímu, co akce mohla nabídnout. Každý se zase dozvěděl něco o svých silných a slabých stránkách a ať už zápas skončil vítězstvím, nebo prohrou získali kluci cenné zkušenosti a doufám, že i elán do dalších zápasů. Děkujeme všem za reprezentaci klubu a pevně věříme, že se řady našich zápasících členů ještě rozrostou!

Fighters never quit. Quitters never fight!

 

Video z akce:

 


SEO optimalizace webu pro vyhledávače | MMA BRNO